Sousedský festival
v ulicích Prahy 7

Poslední zářijový víkend se nejen pro obyvatele Prahy může stát důvodem zůstat ve městě a vyrazit na Letnou. Ta je totiž domovem mnoha originálních značek, českých tvůrců a designérů, krámků, showroomů i skvělých bister a kaváren. A zajímavé obchody tu přibývají jako houby po dešti.

Letenská místa se proto spojila a vznikl sousedský festival, který proběhne od 24. do 26. září 2021. V těchto dnech máte skvělou příležitost zatoulat se do ulic a objevit či lépe poznat obchody, kavárny a restaurace na Letné. U více než 50 zúčastněných míst tak můžete využít speciální nabídku, jako je sleva na vybrané zboží nebo dárek k nákupu.

Objevujte letenská místa

Výběr 50 obchodů, kaváren & bister

Jak začít?

Mapu plnou akcí si můžete vyzvednout na 1. stanovišti - Ababu, Šmeralova 6 již od pondělí 20. září.

24. - 26. září

Festival potrvá od pátku do neděle od 10:00 do 18:00 všechny 3 dny na všech místech.

50 kupónů

Na mapě najdete výběr 50 nejzajímavějších míst a jejich slevových nabídek nebo dárkům k nákupu.

Pojďme společně nakopnout
a podpořit všechna letenská místa!

Seznam zúčastněných míst

Koho na mapě najdete?

Festival je ideální jako výlet do Prahy. V několika ulicích prozkoumáte nejrůznější designéry, stylová bistra nebo kavárny. Letná je ojedinělá čtvrť plná originálních krámků a malých gastro lahůdek. Pojďte jí poznat a výhodně nakoupit třeba dárky na Vánoce.

Místa

Sponzoři

Kdo festival podpořil?

Celou akci a grafiku připravuje Jitka z Ababu. Všechny tiskoviny nám natiskla Voala na recyklovaný papír. Razítka vyrobila Papírna. Celý měsíc nám Bio Oko pouští baner před každým filmem a Praha 7 nás podpořila grantem, který pokryl náklady na tiskoviny. Děkujeme!

Kontakty

Jitka z Ababu

Kdo za festivalem stojí?

Jsem je autorka české značky hraček a látek ABABU. Na Letné žiju a podnikám od roku 2015 a naprosto to tady zbožňuju. Letná je plná krásných míst, malých obchodů a božích bister. Rozhodla jsem se vytvořit akci, která stmelí sousedské vztahy. Spojila jsem síly s mojí ségrou Nikol, která má na starosti propagaci na sítích.

Více o Ababu