Jak na letenská místa?

Bavila vás na táboře hra za pokladem se stanovišti, úkoly a razítky? Můžete se na takovou cestu vydat znovu poslední zářijový víkend na Letnou! Vyzvedněte si mapu plnou slevových kupónů a akcí v 50 letenských obchodech, kavárnách a bistrech. Celý festival a mapa jsou zdarma.

Objevujte letenská místa

Výběr 50 obchodů, kaváren & bister

Jak začít?

Mapu plnou akcí si můžete vyzvednout na 1. stanovišti - Ababu, Šmeralova 6 již od pondělí 20. září 2021.

24. - 26. září 2021

Festival potrvá od pátku do neděle od 10:00 do 18:00 všechny 3 dny na všech místech.

50 kupónů

Na mapě najdete výběr 50 nejzajímavějších míst a jejich slevových nabídek nebo dárkům k nákupu.

Celý festival i mapa jsou zdarma.

Mapa je poklad!

Jak slevu využít?

Po vyzvednutí mapy na 1. stanovišti (Ababu – Šmeralova 6) se můžete vydat vstříc letenským ulicím. Každé zúčastněné místo si pro vás připravilo speciální akci pro držitele mapy. Pro lepší orientaci mají označené dveře číslovkou, kterou najdete i v mapě. Slevu můžete využít předložením mapy a po vyčerpání akce se kupón označí razítkem. Kolik jich za 3 dny festivalu nasbíráte?

Seznam míst

30 min zdarma při cestě na Letnou

Na Letenská místa stylově na e-skútru BeRider

Na festival se můžete vydat i na sdílených elektrických skútrech BeRider! Registrujte se v appce a použijte speciální kód letenskamista. Odemkne se vám 30 minutová jízda zdarma. Promo akce se vztahuje pouze na nově registrované uživatele.

Aplikace BeRider

Dvě 30 minutové jízdy zdarma na cesty po Letné

Až na Letnou na růžovém Rekole

Na festival se můžete dopravit na růžových sdílených kolech Rekola. Stačí zadat do appky speciální promokód LetenskaMista2021 a získáte dvě jízdy do 30 minut zdarma. Růžová kola vám pak mohou pomoci i s přesuny mezi jednotlivými letenskými místy. Promo akce se vztahuje na nové i stávající zákazníky.

 

Aplikace Rekola

Třikrát odemčení koloběžek zdarma na cesty po Letné

Po Letné pohodlně na elektrických koloběžkách Lime

Na akci se můžete dopravit na také na elektrických sdílených koloběžkách Lime! Zadejte do appky promokód LETENSKAMISTA a máte 3x zdarma odemknutí koloběžky. Promo akce se vztahuje na nové i stávající zákazníky.

Aplikace Lime

Nemůžete se zúčastnit festivalu osobně?

Letenská místa i z domova díky Woltu

Podpořit vybraná místa, která jsou v aplikaci Wolt, nebylo nikdy snažší. Stačí do appky zadat speciální kód LETENSKAMISTA a máte 3 x 50 Kč kredit, o který se vám poníží vaše objednávka. Promo akce se vztahuje na nové i stávající zákazníky.
Aplikace Wolt